Nasz profil na GoldenLine Nasz profil na LinkedIn Nasz profil na Facebooku

+48 666 030 314 kontakt@tech-com.pl

Oferta

Firma Tech-Com oferuje Państwu usługi informatyczne mające na celu optymalizację procesów biznesowych, efektywne wykorzystanie informacji oraz zmniejszenie kosztów w zakresie inwestycji i utrzymania zasobów serwerowych.

Nasza oferta obejmuje:

Zastosowanie najnowocześniejszych systemów do zautomatyzowania procesów biznesowych pozwala na obniżenie kosztów wdrożenia i zastosowanie nowoczesnego podejścia do zarządzania projektem, ponadto umożliwia elastyczne zarządzanie procesami w firmie przy jednoczesnym niskim koszcie utrzymania.

Wspomagamy przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania informacją poprzez zaawansowane systemy dystrybucji analiz danych typu OLAP oraz raportowania. Szybki i łatwy dostęp do informacji jest realizowany przy pomocy systemu dostępnego przez WWW z  możliwością generowania raportów w postaci typowych formatów jak OpenOffice, Microsoft Office, Adobe Reader. 

Wszystkie nasze systemy jesteśmy w stanie zaproponować w postaci usługi wykorzystując infrastrukturę serwerową w postaci publicznej lub prywatnej.

Proponujemy również usługi w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz marketingu internetowego.